top of page

עדויות 

מכתבי תלמידים
מכתבי הורים

"תודה גם על היחס הרב שאתה נותן לתלמידים כמו שאין בכל הישיבות תודה על ההתעניינות שלך בשלום התלמידים והדאגה להצלחתם. תודה על האוכל הטעים על הטיול והגיבוש ועל כל מינ חוגים ופעילויות שעושים לנו כאן"

— א. ג

 

"לא יודע מהיכן להתחיל להודות על כל מה שאני מקבל כאן, מאז שאני כאן השתניתי מקצה לקצה, זה הרגשה של גן עדן בעולם הזה, משהו טוב קורה כאן...

- ש. ל

 

"על תקופה נפלאה שחווינו בצוותא שעות נפלאות ורוויות זמנים עילאיים זכינו לחוות והכל במסירות ובמתינות במאור פנים ומתוך דאגה לכל פרט עם שימת לב מורגש"

— ש. ש

 

"אני רק רוצה לספר את מה שאני מרגיש אני מסתכל על עצמי חצי שנה לאחור ולא האמנתי שאצליח כל כך, אני רואה שיש מישהו מאחור ומנהל את כל זה, אדם מקשיב וזמין צנוע ומחוייב תודה..."

— ל. ב

 

"אני יודע שאתה רוצה רק את טובתינו והצלחתינו זה מורגש בכל רגע במדרשה, המקום משרה אווירה כל כך נעימה ואני מודה לה' על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי."

— ר.

 

"אני רוצה להודות על כל מה שאני מקבל כאן למדתי על עצמי הרבה בתקופה כל כך קצרה, אני כל מוצ''ש מחכה לאחרי התפילה ואל יום ראשון אני מחכה בכליון עיניים, ליום שני לשיעור כישורי חיים, אני יודע שכולם מרגישים כמוני..."

-ש. ל

 

"ובאותה הזדמנות להודות לך על הקמת המדרשה ועל כל ההשקעה הרבה על אהבה והמסירות ולמרות שידוע לי כמה שאתה אדם עסוק אתה בכל זאת מוצא תמיד זמן בשבילנו"

-א. צ

 

"בהתרגשות רבה ובדמעות בעיניים ליווינו את בננו מנדי היקר לישיבה הפעם ההתרגשות היא כפולה מפני שאנו יודעים באיזה מקום נפלא הוא נמצא... תפילתנו, שתהיה זו שנה רווית הצלחה שתשרה סיעתא דשמיא בכל צעד ושעל וישעלה בננו וכל בחורי הישיבה יחד מעלה מעלה במעלות התורה, יראת השמים ובכל... יתן ה' ברכה בכל מעשיכם  ותזכו לרוות נחת וסיפוק מכל התלמידים בברכת הצלחה מלווים אתכם מכל הלב...

-מ. ה ביתר עילית

 

 

"ילד מוכשר, השינוי בבני התחולל במהירות עצומה. המבחן בו הצטיין מאוד שימח אותנו. כישורי החיים שהוא לומד ומיישם גם הם דבר נפלא. "אמרו כאן שהצוות לעיתים דומע – אני מודה ומתוודה קבל עם ועדה שגם לי בורחות דמעות.

— ש. צ. ירושלים

 

אני מתפקדת כהורה פסיבי ועצם העובדה שהצלחתם להביא אותי לכאן היא ההוכחה הגדולה ביותר לכך שפעלתם המון. ניכר אצלו שינוי עצום מבחינה התנהגותית, דרך ארץ, כבוד עצמי ועוד תכונות שניכרות כאשר הוא מעורב בשיחות – דבר שלא היה שכיח לפני כן. "אנחנו נפעמים ולא מאמינים שזה הוא.

— א.ש. ביתר עילית

 

"כל מה ששמענו נכון לאמיתו ללא שמץ של גוזמה, הוא קם בחשק ובשמחה וחוזר הביתה שמח ומלא סיפוק".

— ב. א. ירושלים

 

המשפט אומר "אין ילד רע – יש ילד שרע לו" אני משתמשת בזה ואומרת "אין נוער רע– יש שיטות חינוכיות רעות!" וכאשר הבן שלי מאושר, אני יודעת להעריך את המקום המיוחד הזה.

— צ. ב. ירושלים

 

אני בוחר להתמקד בצורה במה המדרשה חוללה עלי. מאז שבני היה בכתה ב' אני רק שומע מהמפקח והצוות עד כמה אני לא מבין וכו' מבלי שהם יזוזו ולו כמלוא נימה מן הקיבעון המחשבתי שלהם. כאן לעומת זאת הצוות קשוב לנו ונותן לנו לדבר ולהביע את כל מחשבותינו...

— א. ר. בית שמש

 

 

בשל ​חובת הכרת הטוב הגדולה שאני מרגישה אני שוב רוצה לתאר טיפה מן הים של הכרת הטוב שאנו, כל המשפחה מרגישה ומודה לכם על טוב לבכם, על האכפתיות וקבלת הפנים הנפלאה. המדרשה מתאימה לבני מכ''כ הרבה בחינות.
בזכותכם אני יודעת עכשיו שהוא נמצא במקום טוב, שמור ומוגן עם צוות נפלא ומיוחד.

-גב' ח. ל. אשדוד.

 

זכינו  ובנינו  משה  נ "י  לומד  במקום  נפלא  שנקרא  המדרשה 
החסידית  לצעירים. מאז  שנכנס  בנינו  למדרשה  חלו  בו   שינויים גדולים וחיוביים לאין שיעור בשמחת חיים ,בביטחון עצמי,וכמובן ברוחניות, וכל זאת הודות להשקעה וליחס הנפלא והמיוחד שהצוות הנפלא והמיוחד מעניק לבחורים. היום קיבלתי שיחת טלפון מהרב אדלר שליט"א שטרך לשמח אותי באמצע היום על השתתפות מיוחדת של בני.
למותר לציין שזה נוסך בנו ההורים כוחות מחודשים להמשיך
להשקיע ולהתפלל להצלחת ילדינו ,ולתרום לקשרים חיוביים
וחמים איתם. לך הרב מנחם בומבך ראש המדרשה ולכל הצוות המיוחד יישר כח! משמיים תבורכו ובכל אשר תעשו תשכילו ותצליחו!

-אמא של משה

 

מזה זמן רב שרצינו לכתוב ולהודות לכם,על הפעילויות ודרך החינוך המיוחדת והמסורה ,הבונה ,המרוממת,והמעצימה. מאז הכנסו של חיים נ"י למדרשה חלו בו שינויים גדולים, וזה. מתבטא בשמחת החיים ,בבטחון עצמי,בחשק ללימוד התורה. רציתי לשתף אתכם בחויית השבתות המרוממות ,והנעימות  שמשה מזכה אותנו ,וכל זה בזכותך הרב בומבך,וכמובן לרב אדלר שליטא שטורח ללא לאות ,ולכל הצוות בלי יוצא מן הכלל. אנו מברכים אתכם שתזכו לנחת מילדיכם,

ושימלא ד'  משאלות ליבכם לטובה ולברכה.

-אמא של חיים

bottom of page